Velayet Davası

Velayet Davası

Dedektif Osman Çelik ve yönetimindeki uzman kadrolarımızla, velayet davası, eş takibi, adres tespiti, teknik takip ve kurumsal araştırmalarda profesyonel destek için arayın.

Velayet Davası Hizmetleri

Eldeki görsel kanıtlar ve raporlar, başvuran eşin açılmış ya da açılacak olan velayet davalarında delil olarak mahkemeye sunulmak üzere sadece başvuran eş ya da önceden belirttiği kanuni temsilcisine teslim edilir.

Dedektiflik büromuz son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da adından söz ettirmeyi başarmıştır. StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere bir çok haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Boşanmalarda lehine ya da aleyhine delil elde etme araştırması, boşanmada haklı olarak ve bunun neticesi olarak tazminattan kurtulma, tazminat alma, çocukların velayetini kazanma gibi durumlar için önemlidir. Velayet davalarında eşlerin mal varlığının ne olduğu önem taşımaktadır.

Profesyonel özel dedektiflerimiz velayet davası konusunda mahkeme aşamasında değerlendirilebilecek tüm belge ve bilgileri toplar. Lehinize sonuçlanmasına katkısı olacak olan bu bilgilerin yasal yollarla alınması delil sürecinde önemlidir.

Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?