Osman Çelik Star Tv Ana Haber’de!

Osman Çelik Star Tv Ana Haber’de!

Ünlü dedektif Osman Çelik Star Tv Ana Haber’de Türkiye’de özel dedektiflik ile ilgili raportajın konusu oldu. Osman Çelik bilgi ve deneyimlerini programda paylaştı.

Osman Çelik Star Tv Ana Haber’de!

Dedektifimiz Star TV Ana Haber programında parasını kurtarmak isteyenlerle ilgili bilgi veriyor

 

 

 

Dedektif Osman Çelik

Dedektif Osman Çelik ve yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, yasalara uyan, gizliliğe önem veren, kurumsal dedektiflik firmamız ile her türlü dedektiflik sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

 

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

 

Deneyimli ve uzman dedektif kadromuzla, eş takibi, adres tespiti, boşanma, teknik takip ve kurumsal araştırmalar için bizimle iletişime geçebilir ya da Dedektiflik Talep Formu‘nu doldurarak, ilgili departmanımıza yönlendirebilirsiniz. Unutmayın, önceliğimiz gizliliğinizdir…

 

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?