2006 yılında Ünlü Dedektif Osman Çelik liderliğinde sektöre başlayan dedektiflik büromuz, profesyonel olarak çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri güvenilirliğini ön planda tutan dedektiflik büromuz, tüm çalışmalarında % 100’e yakın kesin sonuç yakalayarak, alanında bir ilki gerçekleştirmiştir.

Dedektif Osman Çelik Hakkında

Osman Çelik Hakkında
Osman Çelik Hakkında

İstanbul Ataşehir’de hizmete başlayan Dedektiflik Büromuz, yoğun taleplere cevap verebilmek için dedektiflik kadrosunu genişleterek, Türkiye geneline hizmet vermeye devam etmektedir.

Dedektif Osman Çelik ve yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, yasalara uyan, gizliliğe önem veren, kurumsal dedektiflik firmamız ile her türlü dedektiflik sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

 

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Hizmet Porföyümüz

Dedektiflik büromuz profesyonel anlamda aşağıdaki hizmetleri vermektedir;

Deneyimli ve uzman dedektif kadromuzla, eş takibi, adres tespiti, boşanma, teknik takip ve kurumsal araştırmalar için bizimle iletişime geçebilir ya da Dedektiflik Talep Formu‘nu doldurarak, ilgili departmanımıza yönlendirebilirsiniz. Unutmayın, önceliğimiz gizliliğinizdir…

Basında Osman Çelik

Osman Çelik Hakkında

Dedektiflik büromuz, son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTvHaberTürk olmak olmak üzere bir çok haber ve reality programlarına dedektiflikle ilgili görüşlerini paylaşmıştır.

Habertürk Burası Haftasonu
Habertürk, Burası Hastasonu Oylum Talu’nun konuğu ünlü dedektifimiz, konusu ile ilgili sorulara cevap veriyor.
Özge Ulusoy ile Hayat Güzeldir
Özel Dedektif, Çelik Özge Ulusoy ile Hayat Güzeldir programına konuk oldu.
Özlem Denizmenle Kadınca
Ünlü Dedektif Çelik, Özmen Denizmen’le Kadınca programına konuk oldu.
Star Tv Ana Haber Osman Çelik
Dedektifimiz Star TV Ana Haber programında parasını kurtarmak isteyenlerle ilgili bilgi veriyor.
Posta Gazetesi Dedektiflik Röportajı
Ünlü Dedektif Osman Çelik Posta Gazetesi’ne dedektiflikle ilgili röportaj verdi.
İŞ’TE Yaşam Röportajı
Dedektifimiz İş’te Yaşam programına dedektiflikle ilgili verdiği röportaj…
Goncagül Feyman ile İşin Ehli
Ünlü Dedektif, Goncagül Feyman ile İşin Ehli programı röportajı.
Canlı Masa Vatan Şaşmaz Cinayeti
Ünlü Dedektif Çelik, Canlı Masa programında Vatan Şaşmaz cinayeti ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Özel Dedektiflik Hizmetlerimize Ait Bölgeler

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Ağrı Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Istanbul Iğdır İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kocaeli Konya Kütahya Kırklareli Kırıkkale Kırşehir Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak Çanakkale Çankırı Çorum Şanlıurfa Şırnak