İstanbul dedektif

İstanbul dedektif

Ünlü dedektif Osman Çelik yönetimindeki İstanbul özel dedektif olarak, çözülmesi gereken tüm sorunlarınızda yanınızdayız. Eş takibi, adres tespiti, boşanma, teknik takip ve kurumsal araştırmalar için, profesyonel ekibimizden destek alın.

Dedektiflik büromuz son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da adından söz ettirmeyi başarmıştır. StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere bir çok haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

İstanbul dedektif

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de toplumun genelinde ihtiyaç haline gelen özel dedektiflik ile profesyonel araştırma hizmetlerini alabilirsiniz.

Kamu hukukuna giren alanlarda, resmi alanlarda ilgili hizmeti yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bir olayda savcı, polis ve jandarma aracılığıyla sanık ve mağdurların lehine ve aleyhine olan delilleri toplayıp mahkemeye sunmakta, davanın sürecini takip etmekteyiz.

Şahısların ya da firmaların, araştırılmasını istedikleri konuda, özel ekipmanlarımız ile kanıtların bulunmasında azami özen göstermekteyiz. 3. şahısların kişilik hakları ve özel hayatına saygılı olmak kaydıyla, her türlü özel bilgiyi toplayıp, raporlayarak müşterilerimize sunmaktayız. Hukuki sözleşme çerçevesinde araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere kriminalistik çalışmalar yapılmaktadır.

İstanbul dedektif hizmetleri

İstanbul dedektif olarak, gerçek ve tüzel kişilere karşı, her türlü tecavüzleri engelleyerek kanunla verilen sınırlı yetkileri kullanmayı amaç edindik. Bu doğrultuda yaptığımız hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Kurumsal firmalara dedektiflik hizmetleri;

Bireysel özel dedektif hizmetleri;

İstanbul özel dedektif talep formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Dedektiflik Hizmet Bölgelerimiz

Dedektif Osman Çelik yönetimindeki profesyonel dedektiflik firmamız Türkiye genelinde hizmet verdiği bölgelera aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Ağrı Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Istanbul Iğdır İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kocaeli Konya Kütahya Kırklareli Kırıkkale Kırşehir Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak Çanakkale Çankırı Çorum Şanlıurfa Şırnak

Ünlü Dedektif Osman Çelik

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan çalışmalarında müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır. Türkiye’nin önemli bir açığını kapatmak üzere yola çıkan Dedektiflik firmamız, 2006 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

 

Dedektif Osman Çelik

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?