Ünlü dedektif Osman Çelik ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde eş takibi, adres tespiti, teknik takip, boşanma, öğrenci araştırması, icra ve kurumsal araştırmalarınızda profesyonel destek alabilirsiniz. Bunun için hemen aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilir ya da iletişim veya whatsapp destek hattından canlı ulaşabilirsiniz.

 

Dedektif Osman Çelik ve yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

 

Dedektif  Bürosu Talep Formu


Dedektif Talep Formu
Talebinizi belirtiniz.


Dedektiflik Hizmet Porföyümüz

Dedektiflik büromuz profesyonel anlamda aşağıdaki hizmetleri vermektedir;

Dedektif Talep Formu

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğinde araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

 

Özel Dedektiflik Hizmetlerimize Ait Bölgeler

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Ağrı Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Istanbul Iğdır İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kocaeli Konya Kütahya Kırklareli Kırıkkale Kırşehir Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak Çanakkale Çankırı Çorum Şanlıurfa Şırnak