Boşanma Davaları

Boşanma Davaları

Dedektif Osman Çelik ve yönetimindeki uzman kadrolarımızla, eş takibi, adres tespiti, boşanma davası ve kurumsal araştırmalarda profesyonel destek için arayın.

Boşanma Davaları Hukuku

Türk Medeni Kanunu’na göre boşanma nedenlerinden birinin varlığı durumunda, mahkemeler boşanma kararı verebilmektedir. Eşlerin karşılıklı isteği durumunda, hakimler kolayca boşanma kararı verebiliyor. Ancak gönüllü ya da gönülsüz boşanmalarda tarafların sunmuş olduğu delillerle haklı ya da haksız olmaları söz konusu olabilmektedir. Bunun neticesi olarak nafaka, tazminat, mal paylaşımı gibi sonuçlarla karşılaşılması mümkündür.

Dedektiflik büromuz son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da adından söz ettirmeyi başarmıştır. StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere bir çok haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Boşanma Davaları Dedektiflik Hizmetlerimiz

Doşanma davalarında dedektiflik büromuza başvuran taraf için araştırma konusu tarafa dair bilgiler talep edilir. İzlenmesi istenilen karşı taraf, tam gizlilik içerisinde takip edilerek gittiği mekanlar araştırılır. İrtibatta olduğu 3. şahıslar tespit edilerek, ayrıntılı dokumantasyon yapılır. Karşı taraf için suç araştırması yapılarak, mali kayıtları incelenir, usulsüzlükler varsa dokümante edilir.

Boşanma davalarında sorun tazminat veya nafaka ile alakalı ise kişinin gelir ve giderleri kontrol edilir. Kazandığı gerçek miktar hesaplanarak, kayıt altına alınır ve müşteriye teslim edilir. Boşanmalarda delil etme araştırması, tazminattan kurtulma, tazminat alma, velayet kazanma durumları için önemlidir.

Boşanmada, mal paylaşımı konusunda sorun yaşanması, haklı olanın ortaya çıkması için araştırma yapılmasını isteniyorsa, araştırma yapacak olan kişinin yeni medeni yasanın getirmiş olduğu mal paylaşım sürecini bilmesi önemlidir.

Boşanma Davaları Talep Formu

Dedektiflik araştırma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak ya da Dedektif Talep Formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz; Alanında uzman dedektiflerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorunlarınızın çözümüne %100 gizlilik içerisinde başlayacaktır.


İletişim
First


Uzman Dedektiflik Kadromuz

Dedektif Osman Çelik yönetimi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında müşterilerinden gelen talepleri doğru analiz ederek, sonuca ulaştırmıştır. Yapılan tüm çalışmalarını müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm prensiplere uygun hareket etmeyi görev saymıştır.

Doğru, şeffaf, hesap verebilir, dürüst, gizliliğe önem veren, dedektiflik firmamız ile tüm hukuki sorunlarınızda yanınızdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzman dedektif kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Amacımız, insanların özel hayatları ve kişilik haklarına saygılı olmak şartıyla, 3. şahıslara ait suç teşkil etmeyen her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, suç unsuru teşkil edenleri ilgili makamlara bildirmek, diğer bilgileri ise yapılan sözleşme gereğince araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmaktır.

Dedektiflik firmamız son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da sıkça adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere diğer haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?